Voor uw gemak hebben we een lijst opgesteld van verschillende reispartners waarbij u ons kunt boeken. Indien u ons direct wilt boeken, stuur dan een e-mail, bel +599 717 5080 of gebruik ons reserverings fomulier.

Travel Partner
Website
Bay Adventures www.bayadventures.com
Bonaire Pros www.bonairepros.com
Caradonna Dive Adventures www.caradonna.com
Caribbean Adventures www.worlddive.com
Caribbean Dive Tours www.cdtusa.com
Caribbean Dive Vacations www.caribbeandivevacations.com
Deep Blue Adventures www.deepblueadventures.com
Delta Airlines Vacations www.deltavacationsdive.com
Dream Weaver Travel www.dreamweaverdivetravel.com
Fly & Sea Dive Adventures www.flyandsea.com
H2O Tours www.h2otours.net
Island Dreams Travel www.divetrip.com
Kids Sea Camp www.familydivers.com
Maduro Dive Fanta-Seas www.madurodive.com
Poseidon Dive Adventures www.poseidondiveadventures.com
Roatan Charter www.roatan.com
Quest Dive Adventure www.questdive.com
Sand Dollar Tours www.sanddollartours.com
Scuba Holidays www.squbaholidays.com
Scuba Travel Ventures www.scubatravelventures.com
Travel for You www.travelforyouinc.com
Travel Masters www.travel-masters.net
Turquoise Travel Adventures www.ttadiver.com
United Airlines Vacations www.unitedvacationsdive.com
Ultimate Dive Travel www.ultimatedivetravel.com
Travel Partner
Website
Austria
Tauchreisen Lorenc www.lorenc.at
Denmark
Kingfish Dive & Travel www.kingfish.dk
France
DST Group www.dst-groupe.com
Eurowings – Sports & Sensations www.sports-sensations.fr
Nature Plongee www.nature-plongee.com
Germany
ABC Travel Germany www.abc-travel-consulting.de
Action Sport www.action-sport.de
Aqua Active Agency www.aquaactive.de
Beluga Reisen www.belugareisen.de
Karibiksport www.karibiksport.de
Samreisen www.samreisen.de
Sun und Fun Sportreisen www.sunandfun.com
Wirodive www.wirodive.de
The Netherlands
ABC Travel NL www.abctravel.nl
BON Travel www.bontravel.nl
Dive & Travel www.diveandtravel.nl
Diving Holidays www.divingholidays.nl
Diving World Nederland www.divingworld.nl
Eigen Wijze Duikreizen www.ewdr.com
Norway
Kingfish Dive & Travel www.kingfish.dk
Sweden
PH Travel www.phtravel.se
Kingfish Dive & Travel www.kingfish.dk
Switzerland
Manta Reisen www.manta.ch
WeDive Travel www.wedive.ch
Dive & Travel www.diveand.travel
United Kingdom
Barefoot Traveller www.barefoot-traveller.com
Bonaire Fun Travel UK www.bonairefuntravel.co.uk
Crusader Travel www.crusadertravel.com
Dive Worldwide www.diveworldwide.com
Planet Dive Holidays www.planetdiveholidays.com
Sportif Dive Holidays www.sportifdive.co.uk
Travel Partner
Website
Argentina
Comarcas www.comarcas.com.ar
Brasil
Azul Profundo www.azulprofundo.tur.br
Baritur Viagens www.baritur.com.br
Eco Finders Turismo www.ecofinders.com.br
Massari Travel & Experience www.massariviagens.com.br
Oxigenacao turismo www.oxigenacao.com.br
Scuba Trip www.scubatrip.com.br
Vectra Travel Brasil www.vectraviagens.com.br